להיות ביונד- BE BEYOND, זה להשתחרר מהמחירים המטורפים שברשתות וליהנות מציוד איכותי במחיר שפוי. 

בוקניק שלום – בעלים של ביונד - מחנאות וספורט, וביונד מחקר, ייעוץ, הדרכה, בעל ניסיון עשיר של 30 שנים כתרמילאי.

ב-ביונד אנחנו משלבים את מומחיותינו בתחום המחקר עם ניסיוננו וניסיונם העשיר של תרמילאים ישראלים רבים בתחום התרמילאות. זאת על מנת לפתח ולייצר ציוד טיולים איכותי, שמותאם במדויק לצרכים של התרמילאים הישראלים, ולהציע אותו למכירה ללא פערי תיווך ובמחירים שפויים.

 

אנחנו מאמינים בקשר מתמשך עם הלקוחות שלנו - כל מי שרכש מוצר יכול להשפיע על תכנון ועיצוב הדורות הבאים של הציוד. השתמשתם בציוד, יש לכם רעיונות לשיפור המוצר? שתפו אותנו. המלצה לשיפור, שיעשה בה שימוש, תזכה את המציע הראשון של השיפור הנ"ל בפריט המשופר, וכן בקרדיט באתר שלנו על הצעת השיפור.  

שלום בוקניק
שלום בוקניק
שלום בוקניק
 למה כדאי לקנות מאיתנו? 
 

כי אנחנו מחויבים למוצרים שלנו

המוצרים שאנחנו מוכרים הם מוצרים שלקחנו חלק פעיל בתהליך פיתוחם - אנחנו מרגישים שהם חלק מאיתנו, הם בני טיפוחינו, ואנחנו גאים בהם!!!

 

כי המניע שלנו הוא גם חברתי וגם כלכלי

יצאנו לדרך כדי להיאבק בעלויות הגבוהות של ציוד הטיולים. אנחנו פועלים ללא השקעה בפרסום יקר, מדלגים על פערי תיווך, לא שוכרים חנות יקרה. אנחנו משקיעים רק במה שחשוב - המוצר. בחרנו יצרן תרמילים עולמי מוביל, השקענו בחומרי גלם מעולים. התוצאה מוצר איכותי במחיר שפוי.

 

כי אנחנו מאמינים בכם

המטרה שלנו היא קודם כל שיהיה לכם את הציוד שאתם צריכים ורוצים. לכן מדיניות החלפת/החזרת המוצרים שלנו גמישה. ניתן להחזיר פריט ציוד שנרכש ולא נעשה בו שימוש תוך 14 יום ללא צורך במתן הסבר כלשהו. לעתים יהיה ניתן להחזיר/להחליף ציוד גם מעבר ל-14 יום.